Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Régen voltam szemészeten,...

Fun19 kérdése:

Régen voltam szemészeten, volt szemüvegem is, nem kellett már hordanom és újra problémák vannak a szememmel. El kell menni a szemészetre vagy csak új szemüveg kell?

Figyelt kérdés
Általános alsós éveimben irtak ki nekem szemüveget, mert elvileg fénytöréses volt a szemem. Nem annyira hordtam a szemüveget mert azt mondták hogy se jobb se rosszabb nem lehet, meg hát nem is volt komoly. De igen hülyeségnek találom a szemészt aki felirta a szemüveget de mindegy. Eltelt azóta jó pár év, most fogok menni középsuliba és azt veszem észre, hogy távolra homályosabban látok, nem akarom hogy rosszabb legyen ezért gondolkoztam, hogy legyen újra szemüvegem (a masik erre nem jo) akkor most el kéne menni a szemészetre vagy csak venni egy jó szemüveget?

2017. aug. 21. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit kell ezen gondolkozni. Ha már probléma van a szememmel, szemorvoshoz megyek és annyi. Persze, ez a te döntésed. A látásod csak úgy magától nem fog megjavulni. Érdemes egy olyan orvost kresni, aki becsületesen végzi a dolgát.
2017. aug. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szemészeti vizsgálat nélkül honnan tudod mi van most a szemeddel??

Veszel egy random szemüveget, és vagy jó lesz, vagy nem?

2017. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mínuszos szemüveget nem fogsz csak úgy levenni a polcról.
2017. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!