Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencsét kéne...

Milyen kontaktlencsét kéne vennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ezek a paraméterek alapján szeretnék kontaktlencsét venni. Meg szeretném tudni hogy mekkora dioptriával, tengelygörbülettel, illetve cilinderrel rendelkezzen a lencse a megadott adatok alapján(kép).



2017. szept. 12. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Így ne rendelj, mert ebből pl nem derül ki, hogy mennyire száraz a szemed és melyik lencse lesz emiatt neked a legjobb, plusz egy szemüveg más mint egy kontamtlencse, a dioptriája is lehet eltérő amivel látsz.


Optikába kell menni, ott megnézik és adnak probalencset (nekem pl a 2. vált be, ingyen kaptam az 5 napos mintákat tehat 5 db napi lencsepárt kaptam 2x). Nyilván ennek volt egy egyszeri 5e Ft-os díja, de azota is azt a lencsét használom, látok vele, tehát megerte hogy nem rendeltem több ezer Ft-ért vmit amit utána nem tudok használni vagy árt a szememnek.

2017. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam optikában, de pofátlanul drága optika van itt. havi adag kontaktlencse 20.000nél kezdődik. Ezért gondoltam rendelésre
2017. szept. 12. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
És ott nem mondták meg melyik típusú lencse jó neked?
2017. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért nem váltasz optikát?

Nem kötelező a legközelebbibe menni. Van autó, busz, vonat meg ha menő vagy repülő is.


Én huszonöt-ezerért veszek fél évnyi lencsét egy kisebb faluban az M6-os mellett, az optika tip-top.

2017. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!