Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hatásosak a "Dobd el a szemüve...

Hatásosak a "Dobd el a szemüveged" típusú könyvek?

Figyelt kérdés
Ismerek két ilyen könyvet, biztos van több is, az egyiknek ez a címe, a másiknak a "Tökéletes látás". Ezek szemizmot tornásztató, szemlazító gyakorlatokat tartalmaznak, amitől állítólag rendbejön a látás ha minuszos, ha plusszos volt. Ha olvasta valaki esetleg és kipróbálta, érdekelnének a tapasztalatok. És hogy érdemes e egyáltalán elolvasnom.
2008. okt. 20. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem hallottam még erről a könyvről,de érdekesnek tűnik.
2008. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem régebben egy barátnőm adta kölcsön a könyvet. Becsülettel végigcsináltam a programot de nekem nem használt. Igaz hogy magas dioptriám volt (mínusz 4-es). Úgyhogy nálam csak a lézeres szemműtét vált be:)
2008. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2008. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék.

Ha valakinek ez bevált, légyszi szóljon!

Nekem 8-9-es dipotriám van, ezért elég nehezen dobhatom el a szemüvegem, vagy legalábbis sokan megsértődnének, hogy nem köszönök nekik, meg lehet balesetveszélyes is lenne. :)

De ha valaki azt mondja tényleg ér valamit, akkor lehet kipróbálnám.

2008. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A www.esettanulmanyok.hu agykontrollos oldalon az egyik topicban olvashatók ezzel a fajta látásjavítással kapcsolatban tapasztalatok és sikerek is. Célszerű a kulcsszót jobb oldalt a keresőbe beírni, és akkor kiadja a megfelelő beszélgetéseket!
2008. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem...
2008. okt. 22. 01:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el a szemüveged.én végig csináltam kiisebb koromba napi 2 alkalommal 10 percet,és ennek a segítségével sikerült a kancsalságomat helyrehozni.nagyon jó könyv,csak kár h nekem már nincs meg,ölni tudnék érte h meglegyen.tehát ha valakinek megvan és nem tart rá igényt,égy megadott összegért megvenném.
2008. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: [link]
2008. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
köszi
2008. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
anyukám egy másik könyv látásjavító tréningjét csinálja, ő azt mondja úgy érzi, h segít.
2009. dec. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!