Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megsérült a szemem? Lézeres...

Megsérült a szemem? Lézeres szemműtét után meddig nem lehet arccal a párnán feküdni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
12 napja volt lézeres FEMTO kezelésem és a mai reggel arccal a párnába süppedve ébredtem. Borzasztóan megijedtem és azonnal cseppentettem. A sasszemklinika azon tájékoztatásra emlékszem, hogy a műtétet követő éjszakán kell hanyatt feküdni, utána viszont nem tudom. A látásélességem nagyjából a régi - bár lehet előtört belőlem a hipochonder énem - mégis azt érzem, hogy homályosabb a látásom. Szerintetek írjak a klinikának vagy ez hülye kérdés lenne? Elvégre nem gyulladt be és nem fáj.

2017. szept. 16. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy alvás közben hogyan parancsolunk magunknak. Éjszak kb 50x váltunk pozíciót.
2017. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irjál a klinikának...Ekkora marhaságot..
2017. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!