Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A pánik betegség okozhatja...

A pánik betegség okozhatja hogy rosszúl látok?

Figyelt kérdés

3 hónapja kiszáradtam és utána rosszúl voltam szédültem, ájulás volt rajtam úgy éreztem meg fogok halni, remegés rángatózások éjszaka, gyomor görcs, hasmenés, aludni se tudtam...

Azt állapitották meg pánik beteg vagyok....

ezekből a tünetekből a hasmenés maradt meg! Gyógyszert szedek napi egy frontint! 0.25mg ost az a leg gyengébb. Viszont úgy érzem mintha rosszúl látnék. Mintha sokszor be bandzsitanék, homályos, néha rosszul fókuszál a szemem! Emiatt rosszul is szoktam lenni a fejem is szokott fájni! Lehetséges hogy a pánik betegségtől van ez is? Este mikor sötét van akkor jobb egy fokkal de nap közben nagyon idegesít és ha mondjuk gyors dolgokat is látok vagy hirtelen mozdul a fejem akkor is rossz.... szerintetek?



2017. szept. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyugtató okozza.
2017. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtaton gondolkoztam én is...
2017. szept. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!