Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mikor kivettem a kontaktlencsé...

Mikor kivettem a kontaktlencsémet nem a tokba tettem hanem véletlenül a földre esett. Kb 3 órával késöbb megtaláltam és visszatettem a folyadékba. Használható így?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 3 óra alatt tök kiszáradhatott, én nem próbálkoznék.
2017. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Meggondolandó. 3 óra lefolyása alatt rengeteg baktérium kerülhetett rá a földön. Miután megtaláltad alaposan megtisztítottad a kontaktlencse folyadékoddal? Abba van fertőtlenítő, sokat segít. Szerintem tisztísd meg többször is a folyadékkal aztan próbáld meg betenni. Ha nem jó a szemednek kicsit is zavarja, vagy gyulladásba hozza azonnal vedd ki.
2017. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Semmiképp sem!
2017. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha letisztítottad, lefertőtlenítetted és úgy érzed, hogy használható állapotban van, akkor próbáld ki. Ha irritál, kényelmetlen stb., akkor dobd ki és használj egy másikat.
2017. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!