Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Plusz 0,5-os szemüveg cylinder...

Plusz 0,5-os szemüveg cylinderrel állandóra?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg hamar elfárad a szemem es elkezd fájni a fejem ezert csinaltattam szemüveget. Optikaban azt mondtak a legjobb az lenne ha 0-24-be hordanam, de ha suliban vagyok akkor mindenképp állandóan. Nem eleg ha csak akkor veszem fel ha olvasok, gepezek, vagy ha órán ülök?

2017. okt. 12. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elég. Az optikában megmondták. Nekünk az olezanc, úgy is te döntöd el.
2017. okt. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Többiek véleményére is kiváncsi vagyok!
2017. okt. 12. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen a szemem. Azt mondták, mindig hordjam, hát hordom is a szemüveget. Végre nincsenek migrénjeim, ha pár órát nincs rajtam, már fáj a szemem. Ha neked is fáj, miért nem hordod mindig? Nem értem. Ha nagyon zavar a szemüveg, hordjál kontaklencsét.
2017. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most van életemben először szemüvegem es elegge zavar hogy a fejemen van am kinézetre tetszik. Kontaktlencsevel az a baj hogy nem tudok nagyon a szemembe nyúlni. Köszönöm a választ!
2017. okt. 15. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!