Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » El kellene mennem szemészhez?

El kellene mennem szemészhez?

Figyelt kérdés

Általában mikor meleg van mindig ég a szemem.

Most újabban a suliban is neki állt égni de fogalmam sincs mitől. Esetleg a kialvatlanság miatt lehet?

Illetve most volt nem régen szűrő vizsgálat ahol a bal szememmel csak v.mi csoda folytán sikerült jól leolvasnom a táblát(mert összefolytak itt-ott a számok, meg olyan lett egy idő után a "kép" mint a régi tv-ken mikor nem volt adás és "hangyás" volt a képernyő) a jobb szemem viszont tökéletes és a kettő együtt is. Mikor ez feltűnt azóta itthon is "próbálgattam" a szemem és nem mindig láttam vele homályosan.

Ha ez számít kb 7 éve elküldtek szemészetre de akkor azt mondták hogy jó a szemem, bár akkor nem is volt semmi efféle panaszom

Érdemes lenne időpontot kérni szemészetre?


2017. okt. 21. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne szemésszel megnézetni. Sok ideig kell még a szemed, vigyázz rá.
2017. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlen nézesd meg a szemed.
2017. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérj időpontot. Én kaptam kifejezetten "szemnyugtató" cseppet. Amikor érzem, hogy elfáradt a szemem a sok olvasástól, és nagyon ég, a csepptől mindig sokkal jobb lesz.
2017. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!