Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap belenyultam a szemembe...

Tegnap belenyultam a szemembe es a kormommel felsertettem a felso hamreteget. Ma ugy keltem hogy tiszta veralafutas ez normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a korhazban is, n azthittem hogy van benne valami mert iszonyuan szurt, de a doktor mondta hogy nem lat semmit de megserult a felso hamreteg es ezert erzem ezt a szurast. Kaptam cseppet es zselet azok segitettek valamennyit bar meg mindig faj, egy hetig kell hasznaljam ezeket szoval gondolom meg egy par napig lesz ez az erzes. Az ejjel nehezen aludtam el, es koran keltem, aludtam majdnem 4 orat. Mikor keltem ereztem hogy faj mentem is a furdobe kimosni es csepegtetni. Lattam hogy nagyon voros, ez azert lehet mert most csukva volt orakig? Kicsit ijeszto, remelem hamar meggyogyul. Sosem tortent meg ilyen es ez is veletlenul volt de ezekutan megjobban odafigyelek makd mert szornyu erzes :(
2017. okt. 31. 06:10
 1/3 anonim válasza:
Nem, nem normális. Nekem is volt ilyen, csak ceruzaforgáccsal sértettem fel. Voltam korházban vele, ott adott cseppet a szemembe, majd hazaengedett. Másnap nem éreztem semmit. Szerintem menj vissza a biztonság kedvéért. :)
2017. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Josephine Harkay ***** válasza:
Feltétlenüll meg kell nézetni egy szemorvossal!
2017. nov. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar teljesen elmylt a fajdalom :)
2017. nov. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!