Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normalis ha veralafutasos a...

Normalis ha veralafutasos a szemem miutan tegnap veletlen belenyultam a kormommel es felsertettem a felso hamreteget a kormommel? Mennyi ido alatt gyogyul meg?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a korhazban is, n azthittem hogy van benne valami mert iszonyuan szurt, de a doktor mondta hogy nem lat semmit de megserult a felso hamreteg es ezert erzem ezt a szurast. Kaptam cseppet es zselet azok segitettek valamennyit bar meg mindig faj, egy hetig kell hasznaljam ezeket szoval gondolom meg egy par napig lesz ez az erzes. Az ejjel nehezen aludtam el, es koran keltem, aludtam majdnem 4 orat. Mikor keltem ereztem hogy faj mentem is a furdobe kimosni es csepegtetni. Lattam hogy nagyon voros, ez azert lehet mert most csukva volt orakig? Kicsit ijeszto, remelem hamar meggyogyul. Sosem tortent meg ilyen es ez is veletlenul volt de ezekutan megjobban odafigyelek makd mert szornyu erzes :(
2017. okt. 31. 09:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Hupsz tul sok a "kormommrl" a kerdesben, bocsi elirtam :)
2017. okt. 31. 09:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nap után már nem fájt a szemem, amikor egyszer megsérül a szaruhártya, első nap borzasztó fájdalom volt.

Szerintem 1 hét alatt rendbejön.

2017. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!