Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak? Nagyon félek....

Mit csináljak? Nagyon félek. Neurotikus vagyok és aurás migrénem van, mellette pánikbetegségem. A szemem többször villok egy foltban ilyenkor látótér kiesésem van. Ez akkor is előfordul ha nem kapok fejfájást. Félek hogy komoly bajom lehet.28f

Figyelt kérdés

a vizsgálataim amik negatívak lettek:

Szemfenék tükrözés: szemészet.

EEG: teljesen negatív.

Vérkép: negatív kicsit alacsony a vasam.

Nativ koponya CT : Negatív, kis allergiára utaló jelek.

EKG: Negatív.

Terheléses ekg és szíb uh: Negatív a szívem 82%-os a 75 felett van.


de mégis rettegek h valami komolyabb. eddig elmúlt mindig egy fél órán belül, de attól félek mi van ha egyszer nem múlik el és megvakulok vagy agydaganatom van. A vizsgálataim tavaly és tavaj elött készültek, de 16 éves korom óta ven ilyen. amikor sok vizet iszom akkor sokáig nincs, sokáig amíg naoi 3 litert ittam tünetmentes voltam akár fél évig is, de most hogy nem iszom visszajött. nem tudok ennyi vizet inni mert sokat pisilek.


28f


2017. nov. 2. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak az aurádnak van migrenje, mit törődsz vele? :D
2017. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mik ezek a be be villódzások? folt alakban? egyszer van egyszer nincs kb 30 perc mire kimegy.
2017. nov. 2. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz komoly bajod ne aggodj,de a stressz nem tesz jot.ket litert probalj inni naponta reggel is egy pohar vizzel kezd.nekem is van ilyen a szememmel es migren...en hare krisna zenet hallgatok az segit,de barmilyen nyugtato zene es citromfu galagonya tea
2017. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


agykutatások alapján (egy német orvos kutatta ki)

2017. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is aurás migrénem volt egész életemben. Fiatal koromban kb. havonta, később egyre ritkábban. Gyerekkoromban én is azt hittem, hogy agydaganatom van, és én is rettegtem, hogy a pörgettyű egyszer majd nem tűnik el félóra múlva. De mindig eltűnt! Az orvosok nem tudják gyógyítani ezt, én már Pesten is voltam a fejfájás-szakrendelésen az idegklinikán.

Bele kell törődnöd, együtt kell élned vele.

Agydaganatod pedig nincs, azt kimutatta volna a CT. Ez tipikus aurás migrén, az aurás rohamot nem mindig követi fejfájás.

2017. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit az előzőhöz, hogy a vizuális aurás rohamot nem tudják gyógyítani, de az azt követő migrénre van gyógysszer, amit az aura idején kell bevenni. Nagyon erős gyógyszer, én nem tudom szedni, de akik összeesnek meg hánynak a fájdalomtól, azoknak általában jót tesz. Ha még nem voltál fejfájás-ambualncián, menj el, minden megyeközpontban van.
2017. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 Az az aurás migrén része,sajnos.Nekem is szokott lenni.

Hol dolgozol,hogy nem tudsz sokszor mosdóba menni?Ha csak ennyin múlik,akkor valahogy muszáj lenne megoldanod.

2017. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gerincedet nézték? Esetleg nyomodhat valami ideg.vas simàn idegi dolog.
2017. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!