Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet szédülni új szemüvegtol?

Lehet szédülni új szemüvegtol?

Figyelt kérdés
Eddig is voltak szemuvegeim, de valószínű nem cilinderes. Teljesen éles, elore látásnál, de mozgok, vagy fordítom a fejem eléggé befájdul és szédülni kezdek. Ez normális az elején? Gyenge szemuveg -0,5 cyl 0,25 és 0,75 cyl 0,75.

2017. nov. 16. 19:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Távollátáshoz kell, lemaradt a - 0,75 nél is. Tehét értelemszerűen -lencsék
2017. nov. 16. 19:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet! De rövid idő alatt elmúlik.
2017. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jó 2 nap után sem, akkor vizsgáltasd meg máshol a szemed. Ne oda menj ahol felírták, mert ott megdumálnak, hogy jó. Sajnos a jó szemüveg egyből jó.
2017. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, de 20ezer v tobb volt a lencse. Mérésnél nem volt zavaró.
2017. nov. 16. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nemcsak a lencse csiszolásán, a keret dőlésszögén is múlik. Én kétszer mentem vissza az optikába egy szemüveggel, mire rájöttünk az optikussal, hogy a fémkerettel van a probléma. Hajlítottak rajta, és elmúlt a szédülésem.
2017. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, szerintem se normális. Lassan 30 éve vagyok szemüveges, én is rövidlátó, volt már jó pár szemüvegem és mindegyik egyből jó volt. Amikor cilinderes lett, az is, sőt, kapásból megszűnt tőle az esti szemfáradtságom-fejfájásom. Szerintem egy ilyen nudli dioptria, mint a tied, nem okozhat problémát, pláne hogy már volt is szemüveged.
2017. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekem sokkal erősebb kellett de az első pár napban én is szédültem mert kicsit máshogy torzított mint az előző.
2017. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Visszamegyek, mert nég mindig gy érzem ekhábyom magam,ha fényes helyre megyrk be vele. Tehát nem para, ha visszamegyek?van ilyen?
2017. nov. 19. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, van. Menj vissza nyugodtan, hogy ez így nem jó.
2017. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Eddig ez vokt a legdrágébb szemuveg kombo. (Kuponnal olcsóbb volt)és nem gondoltam,hogy megszenvedek vele:(

2017. nov. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!