Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire ajánlanátok a Frequen...

Mennyire ajánlanátok a Frequency XC kontaklencsét? Aki használja milyen tapasztalata van? Esetleg mennyire ajánlott a 8.6 os görbület a 8.5 ös szememhez?

Figyelt kérdés
8.5 ös a szemem görbülete és csak ezt találtam haviban hozzá. Az optikustól B&L Ultrát kaptam kipróbálásra de az ára nekem kicsit sok hosszabb távra. A Frequencynek elég kicsi az oxigén áteresztése, ezért nem tudom, hmennyire jó.

2017. nov. 28. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 8,6-os a szemem, most próbálkoztam 8,7-tel, és nem azt mondom hogy vészesen kényelmetlen, de lehet érezni, hogy van valami a szememben.. szóval nem érdemes kísérletezgetni, ha annyit mért a gép olyat kell használni. A nagy oxigénáteresztésű lencsékkel is lehet gond, egy idő után 'elfárad' a szemed és előbb be fog vörösödni, érezni fogod hogy mikor kell kivenni a lencsét, szóval nem ezen múlik hogy jó-e a lencse, inkább az anyagán.
2018. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!