Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Iridina Due szemcseppről...

Iridina Due szemcseppről vélemények?

Figyelt kérdés
Eléggé vörösek a szemeim, kontaktlencsét is hordok. Amikor otthon vagyok csak szemüveget hordok, de még így is elfárad a szemem. Hallottam erről a szemcseppről, nem mindennapi használatra tervezném, hanem csak tényleg akkor, ha már csúnya a helyzet. Bevált valakinek? Mennyire veszélyes a használata? Szemésznél jártam már, adott szemcseppet akkor, szóval ez már nem gyulladás.
2017. dec. 12. 07:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Ugyanez volt a problémám, én minden reggel cseppentek 1-1 cseppet mindkét szemembe, estig simán kitart, nem vörösek a szemeim olyan durván, mint előtte pl. Káros hatását nem látom, csínyján használom és 1 hónap szavatossági időt betartom hiába van meg még a fele... Próbáltam tovább használni,de már nem hozott olyan eredményt mint a frissen kibontott Iridina Due... Viszont napközben használom a Gábriel Vörösödés elleni szemcseppjét ami egy csoda (egeszsegbolt.hu-ról lehet rendelni), illetve használom még a Refresh szemcseppet amit eoptika-hu-ról rendelek. Nálam azért sok tényező befolyásolja hogy mikor vörösebb a szemem, pl ha nem alszom ki magam rendesen, vagy estére ha már kezdek fáradni... De ezzel a 3 szemcseppel én tartom azt az állapotot, hogy ne nézzek ki úgy estére mint aki be van szívva
2018. júl. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!