Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges lenne?

Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy kaptam szemüveget, cylinderes is, mivel szellemképesen látok dolgokat. Ha hordom folyamatosan a szemüveget, akkor lehetséges, hogy ez elmúlik, vagy legalább nem lesz ennyire feltűnő? Ma kaptam meg a szemüveget, tudom egyből nincsen hatása. Látni hól látok vele, viszont a látásom maradt.

2018. jan. 4. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de abszolút semmi esély rá hogy magától javuljon. Hogy ezen segít-e a lézeres műtét, az jó kérdés. De ha csak annyi bajom lenne egy ilyen után, hogy szellemképesen látok dolgokat, összetenném a kezem, szemüveg nélkül konkrétan foltokat látok csak.
2018. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon. Arra meg pénz nincsen.
2018. jan. 4. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A szemüvegtől nem fog megjavulni a szem... A cylinderen csak a lézer segít. Nekem óriási cylinderem volt, egyik szememen 3D, másikon 3,75D. Hát én konkrétan kettőt láttam, pláne a fényes dolgokból. Még nem is szellemképesnek nevezném, hanem szó szerint kettős látásnak, mert nem volt az egyik halványabb a másiknál, sokszor nem tudtam eldönteni ténylegesen hány darab van valamiből :)
2018. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!