Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Acuvue Oasys with Hydraclear...

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus lencsét használók, kérdezhetnék? Hogyan használjam? Alvás?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy lehet benne aludni..most 2 napja benne alszok, nem érzem rosszabbnak, de sokkal jobb, hogy reggel nem ezzel kezdek, hogy teszem befele. Illetve szerintem higiénikusabb is, nem érintkezik semmivel. Mukonnyet használok elég gyakran. Szemem nem piros. A kérdésem az lenne, hogy ha benne alszok meddig használható? Tudom, hogy ez is havi lencse, mert tulajdonsagai ugyanazok, csak 2 hétre van beallitva..de ha alszok benne mi a helyzet?

szoval ti meddig hordjátok?


Egyebként tényleg legjobb lencse, sokat próbáltam nagyon, de egy sem vált be.



2018. jan. 6. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy szabad benne aludni! Egy idegen anyag van a szemeden, amit muszaj kivenni, legalabb estere... Most meg nem lesz bajod, de a kesobbiekben igen, ami visszafordithatatlan karokat okoz majd es soha tobbe nem tudsz majd lencset hasznalni.


En a kerdezett markat 4 eve hasznalom, neha sajnos elfelejtem kivenni (felevente 1x) , de az orvos eddig nem latott semmi elvaltozast.


Ha benne alszol, az - 1 hetet jelent a hasznalatbol.

2018. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom. Soha nem alszom benne, max. ha ebéd után 10-20 percre elszundítok néha. Szerintem se aludj benne és ne hordd két hétnél tovább, ez nem havi, hanem kéthetes lencse. Ha túlhordod, lehet, hogy idővel nem fogja bírni a szemed a kontaktlencsét vagy csak napit használhatsz.
2018. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ti honnan veszitek? És milyen műkönny/folyadék vált be a legjobban? Én még tesztelgetem, műkönnyben szerintem találtam megfelelőt, de a folyadékban nem vagyok biztos. És honnan veszitek a lencsét? Ha netről akkor az is érdekel, hogy melyik oldalról :)

Nekem optikus felírta, azóta netről rendelgetem, de csak ami az árukeresővel partner azokat találtam meg.

2018. jan. 8. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Lencsek.hu es Optifree Replenish vagy ennek van egy ujabb valtozata, az is jo. Mukonnyet soha nem hasznaltam, nem szokott kiszaradni a lencse nalam.
2018. jan. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!