Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért nem lehet PRK szemműtét...

Miért nem lehet PRK szemműtét után fehérje port fogyasztani, ha a fehérjedús táplálkozás maradhat?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam vizsgálaton és azt mondták a fehérjeport el kell hagynom, de nem igen értem, hogy miért. Amikor megkérdeztem, akkor a Doki valami fehérje lerakódásra hivatkozott a szembe, viszont külföldi oldalakon semmi hasonló információt nem találtam és igazából magyar oldalak se igen támasztják alá.

2018. jan. 8. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Már megint egy testképzavaros tésztagyúró ?
2018. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondja az aki gyakorikérdésekre jár kiélni az elfojtott meleg hajlamai miatt fenálló bizonytalanságát és azt hiszi ez bárkit is érdekel.
2018. jan. 9. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát talált.
2018. jan. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aki gyakorikérdésekre jár kötözködni, mert a való életben képtelen volt kiállni magáért és ezért most mindenki az ellensége, aki fehérjét iszik az szerintem inkább maradjon csöndbe a pszichés betegségekről.

Mellesleg, ha "talált" volna és testképzavarom lenne, szerinted akkor tudatában lennék vele?! Bár kétlem, hogy tudnál bármit is az adott témáról, tehát segítek egy kicsit: nem, hiszen azért testképzavar.

2018. jan. 9. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki fehérjét iszik, az szerintem is maradjon csöndben, ahogy te is írtad.
2018. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te madár
2018. jan. 10. 01:44
 7/7 anonim válasza:
de nagyon sok itt a nyomorék istenem. kedves kérdező, a páromnak azt mondták azért ne szedje a feherjeport stb mert ha megműtötték utána az vissza 'epiti' a szem romlását, nem tudom jobban elmagyarázni . egyébként lehet később szedni pár hónap múlva.
2018. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!