Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem, ha mozgatom. Mi...

Fáj a szemem, ha mozgatom. Mi okozhatja? 22/L

Figyelt kérdés
Egyszer csak elkezdett mindkét szemem fájni, mikor jobbra, vagy balra fordítottam őket, majd a bal szememnél elmúlt a fájdalom (a harmadik napra), de a jobbnál megmaradt. 2 éve csináltattam szemüveget, és mostanában sokat ülök a gép előtt. Lehetséges, hogy csak megerőltettem, vagy romolhatott a szemem? (Rákerestem, hogy mi lehet, természetesen egyből a látóideggyulladást hozta ki, és kicsit félek.)

2018. jan. 12. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján valószínű szemizom fájdalmad lehet.
2018. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szlory ***** válasza:
Nyugi, nagy eséllyel csak megerőltetted. Nekem is volt ilyen, igaz, általában nem mind2 szemre. Pihentetni, kevésbé erőltetni, mozgatni, aztán szépen múlnia kell. Ha monitor előtt ülsz, óránként állj fel előle, de legalábbis nézz messzire-közelre, fel-le, stb. Tornáztasd a szemedet, ne "gémberedjen el". Nekem azóta nem nagyon jött elő. És pislogj többet. :)
2018. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez szemizom fájdalom lesz, megterhelted a szemizmaidat azzal hogy sokáig közelre nézel.
2018. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nátha előtt szokott a szemgolyóm fájni, vagy ha influenzás vagyok.
2018. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam! :) Remélem nemsoká elmúlik. Azért ha végzek a vizsgáimmal, elmegyek megnézetni, hogy romlott-e a szemem.
2018. jan. 12. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta elmult? :D
2022. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!