Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes lenne újra kontaktlenc...

Érdemes lenne újra kontaktlencsével próbálkoznom?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 12 éve hordok szemüveget.

Kb. 6 éve elmentem egy optikába, hogy kontaktlencsém legyen.

Nagyon nehezen tudták betenni a lencsét a helyére, kb 1 szememmel vagy negyed órát szórakoztak. Azt mondták az a probléma, hogy rápislogok. :D szóval kínkeservesen behelyezték mindkettőt, vörösre duzzadt a szemem, de miután bent volt már nem volt vele probléma.

Akkor az annyira megviselt, hogy fel is adtam.

Most újra elgondolkodtam rajta, hogy megpróbálnám. Szerintetek van értelme? Volt valaki hasonló helyzetben?

Hova lenne érdemes mennem, ahol türelmesek az optikusok? :)


2018. jan. 14. 20:45
 1/1 anonim válasza:

Persze hogy van értelme, szerintem próbáld meg. Jelenleg én is kontaktlencsével küzdök nekem a berakás még oké a kivétel már annál rosszabb, de mostanra belejöttem volna, csak a szemem úgy döntött hogy nem fogadja be a lencsét így marad a szemüveg.. :/

Egy a biztos hogy türelmesnek kell lenned magaddal. Van egy ismerősöm aki 2 héten át mindig 20 perccel előbb kelt fel miután megkapta a kontaktlencséjét hogy beletudja időben rakni a szemébe...

Most meg már egy pillanat alatt megcsinálja. Gyakorlás kérdése az egész ;)

2018. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!