Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aosept Plus HydraGlyde kontakl...

Aosept Plus HydraGlyde kontaklencse folyadéknál nem vártam ki a peroxid-semlegesítési folyamat végét mielőtt beraktam a lencsét és most nem tudom betenni a szemembe, mert irritálja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Aosept Plus HydraGlyde kontaklencse folyadékkal mostam le a bal kontaktlencsémet és közvetlenül utána a szemembe raktam. Igazából régóta ezt a folyadékot használom és tudom, hogy ezt nem szabadott volna, nem is értem, valahogy reggel álmosan egyáltalán nem jutott eszembe. 10 perc után vettem ki, mert csípte a szemem és piros lett tőle. Ezután 3 napig nem használtam a lencséket, ma beraktam újra, de a bal szememet ugyanúgy csípi a lencse. Mit tudnék csinálni? Várjak még vele több napot mielőtt megint elkezdeném használni a lencsét?

2018. jan. 15. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam egy hete, véletlenül azzal öblögettem. A jobb szemem teljesen kimarta. Még most sem az igazi, én tuti várok addig, amíg teljesen el nem múlik. Szemvidító fű teával öblögetem, attól már másnap sokkal jobb lett! Illetve műkönnyet használhatsz nyugodtan, hogy ne száradjon ki. Meg talán érdemes lenne a lencsét is kicserélni egy teljesen újra, akkor tuti nem lesz gond.
2018. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2018. jan. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!