Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Air Optix Night&Day Aqua havi...

Air Optix Night&Day Aqua havi kontaktlencse helyett másik márka? Lehet próbálgatni?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen kontaktlencsét hordok, kb. egy éve (azért picit több, de nem emlékszem pontosan), az optikában ezt ajánlották, ilyen próbalencsét is kaptam. Akkor is és most is minden tökéletes, jól látok vele, kényelmes, semmi probléma nincsen. Ugyanakkor 12.000 forint három hónapra, amit ki tudok fizetni, de látom, hogy vannak 5-6 ezer forintos lencsék is, amikről már szintén hallottam jókat. Úgyhogy elgondolkodtam azon, hogy érdemesebb lenne-e egy olcsóbb lencsét kipróbálnom.
2018. jan. 15. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Biofinity...nekem nagyon bevált.
2018. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálgasd persze, de arra figyelj, hogy a paraméterek egyezzenek! Görbület, átmérő...
2018. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
cooper vision
2018. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!