Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemprobléma okozhat szédülést?

Szemprobléma okozhat szédülést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tökéletes a látásom, egyik szemem ha letakarom homályosan látok. Eddig nem igazán zavart, mivel két szemmel jól látok, de most van, hogy furcsa, szédülés jön rám, nem egészen forgó jellegű, inkább bizonytalanságérzet.

Lehet a kettőnek közé egymáshoz? Komoly baj lehet vagy csak szemüvegre van szükségem?

Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 19. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen okozhat,Én lassan 5éve vagyok szemüveges/kkntaktlencsés és pont így derült ki.Nagyon sokszor szédültem,és fáj a fejem az orvosom pedig rögtön elküldött szemészetre,ahol kiderült,hogy bizony ez volt a probléma forrása.
2018. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fejfájásom nincs egyáltalán, a rossz látás kb fél éve. Így még nem szédültem soha, szinte egész nap. Nagyon rossz, idegesítő. Egy picit ma egyszer a fülem is bedugult. Nagyon félek, már a legrosszabra gondolok. Két szemmel a látásom tökéletes, azt hallottam a kisebb szemprobléma még nem okoz szédülést.
2018. jan. 19. 16:17
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár hónapja voltam vérvételen, minden tökéletes volt. Egészsége életmódot élek, figyelek a táplálkozásra, sportolok rendszeresen. 15 éves lány vagyok.

Nem voltam beteges soha, ezért ijedtem meg, hogy így szédülök. Amúgy más gondom nincs, a kötérzetemmel nincs baj ezt leszámítva. Ha nagy baj lenne lenne más tünet is?

2018. jan. 19. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagy baj lenne, bár lehet megmondanám a háziorvosnak, ha szédülök, már csak azért is, ha hirtelen jőtt.
2018. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen..

Én is így vagyok..

Bár szemüveges vagyok.

Egyik szememre közellátó, másikra távollátó kell.

Ja, meg egyik szemem sem tud fókuszálni rendesen.

Bal szememmel kicsit nem látok oldalra..

Menj el szemészetre!

2018. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cila-Bila ***** válasza:
A te korodban a vérszegénység is gyakori, nem ártana egy vérkép !
2018. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pár hete volt, tökéletes :)
2018. márc. 3. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a baj?
2018. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!