Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemprobléma? Mit tegyek?

Szemprobléma? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy volt MR és EEG vizsgálatom is, egyik sem mutatott ki semmit Hála Istennek. A jobb szememnél látok egy kis gömb alakú fekete pontot, ami a fényesebb tárgyaknál, pl. utcai lámpa szélénél jelenik meg, ha nem pislogok, akkor nagyobb, pislogok, újra kicsi lesz. A látásom olyan, hogy az emblémáknak, feliratoknak, bármi ilyennek többszörösét látom, mint egy szellemkép, az embereknek, ilyeneknek pedig körvonalait, amik különböző színüek. A led fényt, utcai lámpát tejesen szétterülve látom, totál nem egy ponton, hanem nem is tudom, mintha a fénye elmenne minden irányban. Cylinderes a szemüvegem, már a második, de semmit nem használ, szörnyű. Nem tudom már mit tegyek..

2018. jan. 30. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemész szakorvosnál voltál? Pupillatágításos szemfenék-vizsgálatot, szemészeti ultrahangot és szemnyomás-mérést kellene elvégeztetni. Ha lehet, sürgősen!
2018. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már háromnál is. És pupillatágítás volt, szemüveg és ennyi.
2018. jan. 30. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
1.voltam. Az én gyerekemnek is hasonló problémái voltak, sok vizsgálatot végeztek. Azért írtam a szemnyomásmérést és a szemészeti ultrahangot, mert az még egy-két dologra fényt deríthet. Konkrétan kezdődő zöldhályogra gondolok (azt a szemnyomás-mérés kimutatja) vagy részleges határhártya leválásra (azt az uh kimutatja, az én gyerekemnek ez van, szerencsére ez nem túl veszélyes, de figyelni kell.) Ezt a két dolgot sztem még zárd ki. Nem tudom, budapesti vagy-e, akkor nagyon ajánlom a Mária utcai szemklinikát, de ha inkább mennél magán rendelésre, akkor a Budai Egészségcentrumot. Remélem, tudtam segíteni! Ha budapesti vagy és szeretnék, írok bevált orvosneveket is.
2018. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, sajnos vidéken élek, így Budapest nem jöhet szóba.
2018. jan. 31. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!