Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse, és folyadék:...

Kontaktlencse, és folyadék: ti milyen típusúakat használtok + vélemények? MINÉL TÖBBEN ÍRJATOK!

Figyelt kérdés
Én Iwear Oxygen lencsét használok(kék színű doboz). A folyadék: Iwear Extracomfort(rózsaszín doboz). Rajtam kívül 5 ismerősöm használ ilyet és mindannyiunk szenved vele, csíp és nem bírjuk viselni, hunyorgunk vele, mintha homok lenne egész nap a szemünkben. Ti milyet lencsét és folyadékot használtok? Mennyire vagytok elégedettek vele?

2018. jan. 31. 21:16
 1/5 Metionin ***** válasza:
69%
Air Optix Aqua és sima dm-es folyadék. Teljesen elégedett vagyok velük, 4 éve használom őket.
2018. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én Biofinity-t használok Avizor All Clean Soft folyadékkal, teljesen meg vagyok vele elégedve. Próbáltam én is az Iwear-t, de nekem sem vált be.
2018. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Én is Biofinity-t használok, nekem bevált. De a Biofinity meg az Iwear oxigen ugyanaz a lencse csak más a csomagolása.

Optifree Pure moist folyadékot használok, ez bevált de drága. A Rossmannosat ajánlják sokan, az olcsó és jó :)

2018. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én Air Optix Night&Day Aqua kontaktlencsét használok. Folyadékok közül pedig sokáig Options Multi folyadékot használtam, de az elviekben megszűnt (legalábbis én már sehol sem tudtam rendelni/venni), úgyhogy azóta a Rossmannos folyadékot illetve a CooperVision All in One Light folyadékot használom. Nekem eddig mind bevált.
2018. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iwear ixygén vagyis biofinity lencsét opti feee expressz folyadékkal


[link]

2018. febr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!