Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Mi lehet? Van rá megoldás? Okozhatja, ha szokott magas lenni a vérnyomásom?

Asztigmia myopia a hivatalos neve a szembetegségemnek. A jobb szememmel látok egy kis fekete pontot egy ideje a szememmel (Inkább lámpa fényénél jön elő), egy ilyen kulcslyuknyi nagyságban. Illetve ilyen a látásom:

[link]

Illetve: [link]

A második nem annyira durva, de eléggé zavaró. Az első viszont az, hiába van cylinderes lencsém. Három szemorvosnál voltam eddig.. Javasoljatok valamit.. nem tudom mit tegyek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szem, egészség, szemüveg, kontaktlencse

febr. 2. 19:52  Privát üzenet  

A válasz
Én keresnék egy negyediket. Vagyis jobb több orvossal megvizsgáltatni ezt és előbb-utóbb kapni egy biztos diagnózist. Esetleg magánklinika is szóba jöhet. Remélem, hogy sikerül!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 2. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt MR vizsgálat is, EEG, de Hála Istennek mind a kettő negatív lett.

# 2/2Időpont febr. 2. 20:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magas lett a hematokrit értékem. Orvos szerint sok-sok folyadékot kell innom. Más megoldás nincs?
Nők esetében a magas tesztoszteronra milyen megoldás, terápia lehetséges? Kisbabát szeretnénk .
Miért lettem rosszul?
Heló. A nagymamám minden este lefekvéskor annyira szédül hogy alig bír kikelni az ágyból, és ezt mindíg este érzi. Ő cukorbeteg, sok stressznek van kitéve és magas a vérnyomása,...
Túlságosan "magas" az ínyem, nevetésnél nagyon előnytelenül néz ki, és annak is érzem. Lehet valamilyen megoldás?
Magas Vérnyomásra megoldás? Gyógyszeres kezelés nélkül van rá lehetőség?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!