Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik, hogy gyári hibás a...

Létezik, hogy gyári hibás a kontaktlencsém?

Figyelt kérdés
Ma bontottam fel a havi lencsémet és mikor beraktam a bal szemembe szùrt.Kivettem folyadékkal áttisztìtottam és ugyan ùgy szùrt. Megint kivettem és lámpafény alatt megnéztem de nem láttam hibát, végül megint folyadékkal megtisztìtottam és beraktam de ugyan ùgy. Nem fordìtva raktam be. 2 éve van kontaklencsém, mindig egy fajta márkát veszek és ìgy még nem jártam. Elég rossz a helyzetem mert ez a pár volt az utolsò tartalékom ami 1 hònapig jò lett volna:/ és nem rendeltem be előre. Huu hétvégén meg fontos találkozòm lenne de hát szemüvegben nem megyek.
2018. febr. 7. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd be az optikába,nézesd meg.Jobb ötletem nincs.

Nekem is szokott szúrni,de tisztítás után elmúlik mindig.

2018. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendelj gyorsan kontaktlencsét, 1 nap alatt megkapod, de maximum 2. Szoval hétvégére már lesz :)

Vagy bemész egy az optikába és ott veszel.

2018. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!