Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Milyen kontaktlencsét tudtok ajánlani?

+4.00-ás kell a szememnek, szóval kell szemüveget hordanom, de 2 év alatt nagyon össze karcoltam. :( Nekem van kontaktlencsém, Dalies, de sajnos nem jött be. Milyen márkákat tudtok mondani kontaktlencséből?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kontaktlencse, szemüveg, szemtengelyferdülés

febr. 11. 12:11  Privát üzenet  

A válaszok
Bioxy,Air optic aqua,Baush&Lomb...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 11. 12:14 Privát üzenet
Nekem eddig az iWear vált be a lejobban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 11. 18:44 Privát üzenet
Biofinity

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 11. 20:04 Privát üzenet
ISear=Biofinity

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 14. 00:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen napi kontaktlencsét tudtok ajánlani?
Tudtok ajánlani olyan kontaktlencsét, aminek 8.7-es a görbülete?
Színes, dioptria nélküli negyedéves kontaktlencsét szeretnék rendelni. A sima dioptriás kontaktlencsém folyadékja jó hozzá? Vagy ha nem akkor tudtok ajánlani olyat ami nektek bevált?
Természetes hatást keltő színes kontaktlencsét tudtok nekem ajánlani?
Magas cilinderre tudtok olyan kontaktlencsét ajánlani aminek magas az oxigénáteresztő képessége?
Szegeden hol lenne érdemes kontaktlencsét vennem, mit érdemes tudni az egészről, tudtok ajánlani valamit? és milyen hosszú időre valót vegyek? Milyen árkategóriájút?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!