Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Leesett kontaktlencse?

Leesett kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok még, a próba lencsém második heténél tartok, eddig mindig úgy vigyáztam, de még mindig olyan béna vagyok :/ mosdókagyló felett csináltam, így oda esett le,oda a lefolyó részhez :S ki tudtam kapni, aztán jól leöblítettem vízzel, majd sok folyadékkal és visszatettem a tartójába, sok folyadékba. Ma nem tettem be azt az egyet (pont a jobb oldali ami beleesett, de azzal a szememmel jól látok, így mára csak a balt tettem be és a jobb egész nap a folyadékban van ma)

Szerintetek holnap már használhatnám? Vagy azt a lencsét inkább már ne? Pure Moist folyadékot kaptam, abban van most szegényke.


2018. febr. 19. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne hasznalhatnad?
2018. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hogyha tiszta volt a mosdókagyló, és tényleg alaposan a lencsét letisztítottad a folyadékkal, akkor nem lesz gond. Jó, hogy hagytad most állni. Érdemes megint kicserélni a folyadékot, és letisztítani a lencsét, utána használható simán. Nekem is volt párszor, hogy leejtettem, semmi bajom nem lett.
2018. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel k*r-vára nem steril helyre esett, így gondoltam megkerdezem hogy a folyadek eltavolitja-e rola az esetleges bakteriumokat, stb hogy ne legyen baja a szememnek 😂
2018. febr. 19. 12:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es,ment a zöld kéz:)
2018. febr. 19. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Rá van írva a folyadék dobozára,hogy fertőtlenít.
2018. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is volt, hogy leesett az ujjamról, elkezdtem keresni, kb 10 percet kerestem, erre megnézem a talpam, és ott volt a lencse 😂😂 mivel pár napos volt csak, így nem akartam kidobni, aznap nem tettem be és vagy 5ször tisztítottam a tenyeremben és egész nap a folyadékban állt (ugyanolyan mint a tiéd). Semmi bajom nem lett utána, úgyhogy nem lesz gáz, nyugi :)
2018. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

😂😂😂ez jó, de legalább meg lett:))) 😂😂

Haláli, jót nevettem:D

2018. febr. 19. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabad vízzel öblíteni! Én ha elejtem akkor egyszer-kétszer leöblítem és rögtön berakom a szemembe, eddig még nem lett bajom belőle.
2018. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!