Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vörös zöld színtévesztő...

Vörös zöld színtévesztő vagyok. Hogy lehet, hogy mégis ugyan úgy, messziről meglátom a zöld falevelek közt a piros cseresznyét, mint bárki más?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Úgy, hogy mégsem vagy színtévesztő.
2018. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem.A babos könyv nagyrészét nem tudom elolvasni
2018. febr. 20. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
A színtévesztésnek is vannak fokozatai. Valaki nem tudná észrevenni a cseresznyét. Te igen, mert neked nem olyan súlyos.
2018. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy 17-est látok,pedig 47-et kéne..

2018. febr. 20. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez súlyos színtévesztés, jelenleg ugyanis semmilyen fán nem szabadna látni cseresznyét a levelek között.
2018. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy alapvető hibát követtél el, mivel a jelenség elnevezéséből visszanyelvészkedted a jelenség tartalmát. Már csak ha a Wiki megfelelő oldalát elolvastad volna, tudnád, hogy a kérdés ilyen formában, hogy is mondjam csak...
2018. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kamu betegség.Nincs semmi bajom,nem keverem össze a színeket,ugyan úgy látok minden színt,mint bárki más.Mégsem lehetek semmi sem,ami akarok lenni....Értelme sincs így az életemnek..Bürokrácia az egész.Semmiben nem hátráltat
2018. febr. 27. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a jellegzetes ostoba színtévesztői duma. Én is ezt nyomtam annak idején. Csak én továbbléptem.
2018. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak 1-2 számot láttam a baboskönyvben, aztán elkezdtem gyakorolni itthon, most megyek gépkezelő tanfolyamra, átmentem simán a baboskönyvön, sőt még a honvédségnél is átmentem pedig ott majdnem végigolvastatták. Szóval javíthatsz a színlátásodon
2018. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A zöldnek és a vörösnek is tengernyi árnyalata van, te ezeknek csak egy részét nem látod jól. A színtévesztés nem azt jelenti, hogy minden zöldet vörösnek látsz és minden vöröset zöldnek.
2018. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!