Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szúr a szemem, mint amikor...

Szúr a szemem, mint amikor belemegy a szempilla, de nem látok benne semmit. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak a bal. Talán kötőhártyagyulladás lehet, nem tudom, mi okoz ilyesmit, de most vasárnap van, nem tudok a szemészetre menni. Annyira meg nem gáz, hogy az ügyeletre menjek vele. Szerintetek mit csináljak holnapig? Akkor tudok a szemészetre menni, ha még mindig érzem. Elég kellemetlen.
2018. febr. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Száraz a szemed. Vagy nem iszol eleget, vagy nagyon száraz a lakásotok. Ideiglenesen segít, ha egy poharat megtöltesz vízzel, és "belenézel", párat pislogsz bele.
2018. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műkönnyet csöppents bele, lehet száraz a szemed, az okoz ilyen szúró érzést, persze ha bepirosodik, vagy továbbra is szúr, akkor lehet kötőhártya gyulladás is, azt én hétvégén borogattam kis hideg vizes vattapamaccsal és hétfőn reggel mentem szemészetre.
2018. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A levegő kivételesen tuti nem száraz, mert a szobába teregettem ki 2 adag mosást, az ablakon folyik le a pára konkrétan :/

2018. febr. 25. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
kiszáradtak a könnycsatornáid, használj szemcseppet.Próbálj tudatosan sokat pislogni és kevesebbet tv-t, telefont, monitort nézni.
2018. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Árpás a szemed
2018. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!