Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van aki megcsináltatta a -0.5...

Van aki megcsináltatta a -0.5 dioptriás szemüveget?

Figyelt kérdés
Mert nekem azt mondták hogy az felesleges, de én mégiscsak meg szeretném csináltatni

#szemüveg #rövidlátás #-0.5 dioptria
2018. febr. 25. 18:06
 1/4 anonim válasza:
71%
Én megcsináltattam még általánosban -0.5 és -0.25 dioptriával és azóta már váltottam keretet, de lencsét nem kellett. Igazán azért szerettem volna mert a szemüvegek alapjáraton bejöttek meg minden. 17/L
2018. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam, és használom is.
2018. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyi kellett volna 4 éve, de azelőtt se sikerült sose leolvasni az iskolai látásvizsgáló tábláról az összeset, mindig ilyen 0.8,0.9 jött ki (bár tök sötétben kellett olvasni), de mikor optikában olvastam, ott megvolt az 1.0. Na 4 éve ott se sikerült leolvasni, azt mondták, hogy jó lenne egy-0.5ös szemüveg, döntsek hogy kell e vagy nem. Én nemet mondtam, mert teljesen jól láttam. Utána egy fél év múlva megjavult a szemem :) na ennek örültem is, de utána másfél év múlva leromlott -0.75re. Akkor se akartam szemüveget, mert akkor is feleslegesnek tartottam, de aztán nagyon gyorsan elkezdett romlani...másfél év alatt leromlott -2,75re. Na akkor lett szemüvegem. Nem tudom, hogyha -0.75nél lett volna szemüvegem, akkor is ennyit romlott volna, de én azt javaslom, hogy inkább csináltasd meg :)
2018. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!