Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látászavar, mitől lehet?

Látászavar, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves srác vagyok, pár hónapja karácsonykor pont szentestén, miközben díszítettük a fát, rosszul lettem, elkezdtem furcsán látni, fájt a fejem, szemem. Gondoltam, el fog múlni, 1 hét alatt egész jól rendbejött, aztán egy nap hirtelen kiújúlt, mai napig tart. Konkrétan úgy látok mindent, hogy közben kicsit olyan, mint a régi TV-ben, hogy hangyás volt a kép, meg mintha bármire ránéznék és lassan jutna a tudatomra mi is van. Szemészeten minden negatív, csontkovácsnál is voltam, gondolván hátha segít ebben, de nem. Félek, hogy valami komoly gond van és félek, hogy elveszítem a látásom... májusban megyek neurológiára...


Valakinek hasonló volt esetlef? Vagy esetleg tippek, hogy mitől lehet?

Előre is köszönök minden választ!



2018. márc. 10. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van nyár óta..Azóta 100%-al azon vagyok,hogy elmúljon de én sem tudom mitől van.. Én kivittem a modemet a szobámból,hogy ne sugározzon és mikor alszom,kikapcsolok mindent ami elektromos.Alkoholt,és húst sem fogyasztok már.. Én is csak reménykedem és megteszek mindent de sajnos nincs ötletem..Kitartás!
2018. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta van valami változás, nekem is vannak hasonló tüneteim.
2020. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!