Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Árpa műtét megelőzhető még?

Árpa műtét megelőzhető még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2. hete van árpám. Az 1.héten gyulladt, duzzadt, rendkívül fájdalmas volt. Elmentem ügyeletre, ott Tobradex kenőcsöt kaptam, aztán hétfőn szemészetre, ahol Tobradex szemcseppet. Azóta már nem gyulladt, nem is fáj. Sajnos eddig nem tettem rá párakötést, ma fogom elkezdeni, azt olvastam, ettől kifakadhat az árpa. 2 hét múlva kiműtené a szemészem. Megelőzhető ez a műtét Tobradex szemcseppel és esti párakötéssel vagy adjam fel?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. márc. 16. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt, én csak szemcseppel kezeltem, háziorvos látta. Mindig elmúlt pár nap után, kifakadt és kitisztult.
2018. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert egy arpa "mutet" nem egy nagy cucc. Kb annyira neveznem mutetnek, mint egy injekciot. Egy probat persze meger minden probalkozas, de nem kell igy betojni
2018. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "betojva", de nem az az elsődleges célom, hogy sor kerüljön erre, hanem hogy megelőzzem.
2018. márc. 17. 00:52
 4/4 anonim válasza:
Nem mai a kérdés, de bepróbálom most ugyan ezzel küzdök. Mi lett a vége?
2023. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!