Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Használható-e a szemcsepp?

Használható-e a szemcsepp?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek, aminek mellékhatása erős szemszárazság, de eddig nem jelentkezett, hanem hirtelen jött és erősen. Hétfőn tudnék csak elmenni gyógyszertárba.. De találtam otthon, ami ősszel lett kinyitva, szavatossága még van, de az van ráírva, hogy felbontás után 60 napig használható..

Erre az 1,5 napra szerintetek használhatom? Teljesen száraz a szemem, vörös, ég, pislogásnál már picit ragad..



2018. márc. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2018. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem szabad. Ügyeletes gyógyszertárnak kellene lennie, de ilyen szemcseppet szerintem a DM-ben és hasonlókban is lehet kapni.
2018. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Nyugodtan próbáld ki, a jelenleginél rosszabb már nem lesz az állapotod.
2018. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan használhatod!!
2018. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan használd hétfőig. Tudom ráírják ezt, de nem jelenti azt, hogy megromlott volna. Főleg ha hűtőben tartottad.
2018. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem romlott meg nagyon, csak tele van baltérimal
2018. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ragad is, és vörös, akkor az nem szemszárazság lesz, hanem kötőhártya gyulladás, erre szemész fog felírni szemcseppet, a lejárt műkönnyet ne használd, inkább tegyél egy kis vizes vattát a csukott szemedre, kicsit segít ha gyulladásban van és holnap reggel menj szemészetre.
2018. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!