Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki tudnà értelmezni ezt a...

Valaki tudnà értelmezni ezt a szemészeti leletet, tényleg nem kell szemüveg?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom mit jelent...

[link]


2018. márc. 24. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve még ez van:

V +1,0 Dsph= 1,0

0,08 űnj

ANT: 15/13 Hgmm


Most itt bőgök, mert szószerint hülyének néztek. Meg elküldtek.

2018. márc. 24. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hol csináltattad? Valami albán szervkereskedőnél voltál? Egy maszek szemészorvos nem ad ilyen értelmezhetetlen szart. Keress fel valakit, ezt gondolom állami orvos csinálta. De a lényeg ebből annyi, hogy a jobb szemed +0.25-ös, a bal pedig +5.5-ös.
2018. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kórházi szakrendelés. Jogsi miatt kellett.
2018. márc. 24. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:

A szó teljes értelmében is jobb szememmmel sem látok rendesen és nem hiszik el az istenért sem...

Persze, ha megadják az alkalmasságit, akkor jó, hogy nem lesz ott a szemüveg. De attól még a táblát sem látom.

Valamint nagyon csúnyán tettek velem, hogy mit keresek én ott szinte, meg mit várok tőlük, szószerint. Bőgve jöttem el.

Nem csodát, de azt hiszem nem "beképzelem", illetve küldtek is. Akkor váltottak hangot, mikor mondtam, hogy a jogsi miatt vagyok ott.

2018. márc. 24. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel maszek szemészorvost. Ő készséggel fog segíteni, némi ellenszolgáltatásért. (Én 6.000 forint körül szoktam fizetni egy vizsgálatért.)
2018. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!