Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengelyferdülést lehet...

Szemtengelyferdülést lehet műteni?

Figyelt kérdés
3 éves koromban műtötték egyszer meg, és azóta 4+-os a szemüvegem. Nem tudom, de én a szemüveget nagyon nem szeretem, és a kontaktlencsét se bírom. Ha megműtenének jobb lesz a szemem? Jelen pillanatban mennyibe kerül a műtét?

2018. ápr. 5. 19:30
 1/3 timeamagdolna válasza:

Mindkettő műthető (kancsalság, dipotria gond).

Ha jól tudom, a dioptria javító műtét nem támogatott, úgyhogy -mindkét szemre- kb hatszázezer...

2018. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Botond1999 ***** válasza:
Műthető, de sajnos előfordul, hogy pár év múlva visszaáll a régi állapot, attól függően, hogy mi volt a kancsalság oka.
2018. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Sajnos a szuleim annyira megakartam emgem gyogyitani,hogy elbasztak egy eletre a szememet. Szoval ha teged zavar a kancsalsag vagy mast ne tedd(bevallom engem is zavar de ha visszamehetnek az idoben megakadalyoznam a mutetet..)
2018. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!