Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért ég a szemüveg használatá...

Miért ég a szemüveg használatától a szemem?

Figyelt kérdés
Első szemüvegemet most csináltattam meg, távolra rosszabban látok ezért is csináltattam. Azonban napi több órát tőltök a monitorelőtt, ezért ezt a szűrő réteget is rárakattam, így egész nap rajtam van a szemüveg. Délutánra már érzem, hogy ég a szemem. Ez mitől lehet?

2018. ápr. 21. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert távolra látó szemüveggel közelre nézel. A szűrő réteg nem számít. Csináltass bifokálist, vagy kettőt(közel-és távollátásra).
2018. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem pislogsz eleget vagy nem termelődik rendesen a könnyed, de inkább az előbbi, mert gondolom eddig nem volt ilyen problémád. A szárazságra esetleg megoldás lehet a műkönny. Vagy túl erős a szemüveg. Bifokálist nem kell csináltatnod, az a nyugdíjas korúaknak van, akiknek nem tud adaptálódni a szemük.
2018. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!