Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A havi kontkatlencsét ha...

A havi kontkatlencsét ha elsőnek bontom fel akkor először tisztitsam meg és utána berakhatom vagy elsoként nem kell tisztitani mert alapbol olyan folyadékba van?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem meg ,hogy mi lesz akkor ha már a második nap már sokáig van bent?(kellene használnom,több ora hosszát)

Most kezdtem el ,azért vagyok ilyen tapasztalatlan.


2018. ápr. 26. 08:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg a tárolot ujonnan ki kell fertotleniteni vagy nem kell?
2018. ápr. 26. 08:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Rögtön átteheted a tartóba, és átöntheted tá azt a levet, amiben tárolva volt. Ugyanaz. Mit jelent az, hogy sokáig? Miylen lencse? Én kb 15 évig olyat hordtam, amit elvileg csak 8-10 órát lehetett volna, de én reggeltől estig hordtam. Soha semmi bajom nem volt tőle. Most olyat hordok, ami 24 órás, semmi különbséget nem észlelek, este ugyanúgy kiveszem. A szememnek eddig 20 év kontaktlencsézés alatt nem volt semmi baja. A tartót én időnként elmosom, de a 20 év alatt egyszer se fertőtlenítettem így konkrétan. Majd te is belelazulsz kicsit idővel :) de az nem baj, hogy most még idafigyelsz a részletekre.
2018. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*24 órásat úgy értem, hogy nekem is havi van, de ebbe ha véletlenül elalszom, nem lesz semmi bajom. De nem szoktam.
2018. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi:))
2018. ápr. 26. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:

En vagyok az egyetlen,aki nem minden nap csereli a folyadekot? :DDDD

Kb 2-3 naponkent xd

2018. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy, én se (1-es). Csak ha már nagyon mocskos 😁😅
2018. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*vagyishogy 2-es
2018. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam,hogy nem vagyok vele egyedul😂😂
2018. ápr. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!