Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ilyen kancsalságot lehet műteni?

Ilyen kancsalságot lehet műteni?

Figyelt kérdés
Születésemkor volt egy enyhe agyvérzésem, ami szemidegre volt hatással, így születésem óta bal szememre kancsal vagyok. Nem mozog megfelelően a szemizmom egy bizonyos irányba, tulajdonképpen lebénult. A látásom elég jó, bár szemüveges vagyok, de nem vészes. Van itt olyan hozzáértő valaki, aki tudja, hogy ilyen eredetű kancsalságot lehet e műtéttel gyógyítani?
2018. ápr. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
orvos mit mond?
2018. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Julius közepére van időpontom, így egyelőre nem tudom. Sztk alapon ilyesmibe nem mertem gondolkodni. Mostanra lett olyan az anyagi hátterem, hogy kértem egy jó szakemberhez időpontot és kifizetem az eljárást "bármilyen" árat mondjon, de nagyon sokára kaptam időpontot és nagyon kíváncsi vagyok.
2018. ápr. 27. 20:26
 3/4 anonim válasza:

Szia!

2 ilyen műtétem volt, 6 és 5 éve, nagyfokú szemizom bénulás miatt, persze ez csak esztétikai korrekció volt, a tompalátásomon nem javított. Az első műtét minimális javulással járt csak, a második után sokkal jobb lett a helyzet, igaz nem 100%-os, de mindenképpen jót tett az önbizalmamnak. A gyógyulás pár hónapos folyamat volt mindkétszer, elég sokáig volt bevérezve és néha még érzékeny, pl. amikor keveset alszom. Ja és a műtét után "tornáztasd" sokat, ezt majd úgyis elmondják hogyan. :)

2018. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez bíztató :)
2018. ápr. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!