Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet hogy mindig kijön...

Mitől lehet hogy mindig kijön az ér a szememen?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta látszik a szememben egy picit pontszerű ér. Sokszor szúr, fáj. Mikor legelőször éreztem hogy szúr elmentem az orvoshoz mert nem tudtam mi az és ő megnézte és azt mondta semmi gond a szememmel. Szinte kérleltem hogy nézze meg akkor gépek nélkül mert még én is látom a tükörben saját magamnak hogy van valami ott és nagy nehezen megnézte és azt mondta hogy egy ér megduzzadt.Írt szemcseppet aztán de azóta is újra és újra előjön..valakinek valami tipp erre ?
2010. jún. 13. 15:31
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg nem jut a szemed elég oxigénhez. Egy ismerősöm kontaktlencsét hord és az erek, mivel a szemet elfedi egy idegen test, nem éri levegő. Lehet a fáradtság jele is vagy klóros víz hatására, esetleg túl sokat ülsz monitor előtt, vagy keveset alszol ezért nagyon meg van erőltetve. Szerintem nézesd meg még egyszer, elég kellemetlen lehet.:(
2010. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!