Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 13 éves lányom holnap indul...

13 éves lányom holnap indul egy 5 napos külföldi útra az iskolával. Ma árpa kezdett nőni a szemén. Ha elmegy és cseppenti, kenegeti, mi lehet a legrosszabb forgatókönyv?

Figyelt kérdés
Vörös, duzzadt a felső szemhéja. Az ügyeleten kapott szemkenőcsöt, szemcseppet. Nagyon várja, nem szeretném, ha lemaradna, de azt sem, ha valami baja lenne. Menjen vagy maradjon?...

2018. máj. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjen, nem lesz semmi baja. Nem tud otthon többet tenni, mint az úton. Csepegtet, kenegeti, aztán majd felszívódik.
2018. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem kiskoromba volt, csak kamilla borogatást használtunk rá,

kicsit viszketett csak néha

orvosnál nem is voltunk vele

ha csinálja amit az orvos mondott baja csak nem lesz, de ha annyira várta és lemarad rólla azt bánni fogja

2018. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno , a nagymamám paradicsomot kötözött oda egy éjszakára és reggelre le húzódott. Szerintem te is meg própálhatod ezt a lanyodnál, veszíteni nem veszítetek semmit :). 1 szelet paradicsom volt fáslival rögzítve, és nyílvan csukott szemmel.
2018. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül elutazott. :)
2018. máj. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!