Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobb szememre vak vagyok/...

Jobb szememre vak vagyok/ kancsal / és nagyobb mint a másik. Lehetséges nekem üveg szemet készíteni ilyen feltételekkel, hogy esztétikailag rendbe jöjjek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemorvos mit mond? És miért gondolod, hogy itt majd nagyobb okosságokat olvasol, mint amit ő mond? Ha nem bízol benne, menj másik orvoshoz, mutasd meg neki a szemedet, ne itt kérdezősködj, mert egyfelől nem értünk hozzá, másfelől meg aki ért hozzá, annak is meg kéne vizsgálnia a szemedet ahhoz, hogy válaszolni tudjon.
2018. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom,hogy jársz szemészetre ha ilyen probléma áll fenn Nálad. Ha nem, akkor menj el. Ha nincs fix orvosod inkább két orvos véleményét is kérd ki. Javaslom,hogy amennyiben Budapesten élsz, vagy nem gond felmenned, oda menj, a Mária utcai Szemklinika vizsgálóeszközökkel, kiváló orvosokkal ellátott.


Ha tényleg nem látsz semmit, és esztétikailag is zavar a szemed, javasolni fogja az operációt. Ott végeznek is ilyen műtétet. Nem kell sokáig benn lenni ha nincs gond, aztán kontroll, majd viszonylag rövid (kezeléssel eltelt) idő után lehet protézis irányába indulnod. Először adnak egy próba műszemet, leveszik a méretet, majd elkészítik a saját szemedhez illőt/illeszkedőt.


Ez nagyon sokat jelent ha Téged zavar a jelenlegi állapotod, járj utána mindenképpen!

2018. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!