Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha bent van a kontaktlencsém,...

Ha bent van a kontaktlencsém, nagyon könnyezik a szemem és alig látok meg felnézni is nehéz. Valamit rosszul csinálok vagy az elején mindig ilyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A kolléganőmnek van kontaktlencséje. Alapból nincs vele semmi baja, viszont ilyenkor tavaszi-nyári időszakban, mikor sokkal több az allergén dolog a levegőben, ő sem tudja hordani. Lehet neked is ez a bajod, hogy allergiás vagy. Esetleg próbáld meg olyankor, amikor nem pont ilyen időszak van.
2018. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
El kellene menned ahhoz a szemészhez, aki kontaktlencsét felírta és vele megbeszélned a problémádat! Előzetesen telefonon kérj időpontot.
2018. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fordítva raktad be?
2018. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kifordult a lencse és úgy raktad be az tud ilyen fájdalmas lenni :/ én egyszer véletlen úgy raktam be és úgy könnyeztem hogy alig bírtam kivenni
2018. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!