Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jó lesz attól hogy olcsó?

Jó lesz attól hogy olcsó?

Figyelt kérdés
Jelenleg Iwear márkájú kontaktlencsét használok 11.000ft 6db. Most másik márkát találtam 4000ft-ért 6db-ot. Érezhető ha olcsóbb vagy el lehet lenni vele?
2018. máj. 26. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A márkánál fontosabb a lencse milyensége. IWearből is van tucatnyi fajta, aminek alapból más a gyártási technikája. Erre jön még rá a görbület, a dioptria, stb.

Ez pl. egy alternatíva, itt márkák szerint nézi, hogy mi az, ami nagyjából ugyanolyan.

[link]

Nyilván sok webshopban találhatsz olyat, ami jó, de ha nem vagy benne biztos, elsőre érdemes egyhavival próbálkozni. És persze ettől függetlenül félévente legyen meg az orvosi kontroll, hogy minden rendben van-e a szemeddel.


Nekem egyébként személy szerint nem jött be az olcsóbb márka, iwear oxygent használok. De a visonnál van pl. havi rendelésű verzió belőle, egy pár (nekem két különböző dioptria kell) 3400 Ft körül van, így sokkal jobb, mint félévente egyben 22000+t kifizetni...

2018. máj. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soflens 59? :D
2018. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lesz az. Ismered?
2018. máj. 28. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem azt használom, de lehet, hogy ki fogom próbálni :)

Egyik ismerősöm ilyet használ, meg van vele elégedve.

[link]

Itt is jókat írnak róla

2018. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!