Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Elsuakadt az utolso bal oldali kontaktlencsem. Van egy regi, elteve tokba, azt kb 25 napig hordtam. Baj ha ezt viselem kb meg par napig?

Kb meg 2-4 vagy 5 nap (max 1 het) mig megjon az uj doboz

Egy regi tokban biztonsagkent (epp ilyen helyzetre) 2 honapja raktam el regi lencset.

25 napig volt hordva az, ami most a bal szememben van.

A baj az hogy olyan markat hasznalok (johnson and johnson, acuve oasis) ami nincs ott az optikaban rogton, mindig rendelnek

(Elvileg nem gyartjak mar de nekem 6 eve ez van es probaltam 2 masik markat is de nem volt jo rgyik se)

Ha tul regi lenne a lencse bokne szurna a szemem nem?

Marciusban hordtam, 25 napot kb.

Elvileg 21ig szabadna

De en ugy tapasztaltam h 28-30 napig nem boki a szemem

Nem baj ha ilyen revi? Marciusban viseltem 25 napot utana tokban elraktam balt is jobbat is es felraktam a polcra

Venni nem tudok most rogton

Ezt a markat rendelniuk kell...

3.50 a bal szemem

2.75 a jobb

Egy db 2.75osom meg van (mult felevben maradt meg egy akkori dobozbol az tokre uj bontatlan)

De nem akarom beletenni a bal szemembe

Sztetek ez igy nem baj?

30 napig lehet viselni egy lencset nem?

Ha bokne a szemem csak akkor van baj nem?

24 eves lany vagyok

Keress kérdéseket hasonló témában: kontaktlencse

2018. máj. 27. 16:17  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesirasi hibakert!

# 1/2Időpont 2018. máj. 27. 16:19 Privát üzenet

Nem jó

Felbontás után 30 napig jó a havi lencse

Dobd ki azt a vackot!

Kibírod pár napig szemüvegben, máskor meg gondoskodsz tartalékról, ha más nem napi lencsével.

Amúgy az alensa oldal 1 munkanap alatt kiszállít

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. máj. 29. 00:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bent van a kontaktlencsém, nagyon könnyezik a szemem és alig látok meg felnézni is nehéz. Valamit rosszul csinálok vagy az elején mindig ilyen?
Biofinity kontaktlencsém van. Ebben lehet aludni?
Lehet kontaktlencsém?
Miért szúr a kontaktlencsém?
Kontaktlencsém van. Miért van az, hogy mindenkinél jobban látok? Mások nem látják az apró betűt messziről, én simán. És ez nem egyszer volt. Túl lett korrigálva a szemem, vagy...
Hogyan különböztethetem meg hogy a kontaktlencsém ki van e fordulva?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!