Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elsuakadt az utolso bal...

Elsuakadt az utolso bal oldali kontaktlencsem. Van egy regi, elteve tokba, azt kb 25 napig hordtam. Baj ha ezt viselem kb meg par napig?

Figyelt kérdés

Kb meg 2-4 vagy 5 nap (max 1 het) mig megjon az uj doboz


Egy regi tokban biztonsagkent (epp ilyen helyzetre) 2 honapja raktam el regi lencset.


25 napig volt hordva az, ami most a bal szememben van.


A baj az hogy olyan markat hasznalok (johnson and johnson, acuve oasis) ami nincs ott az optikaban rogton, mindig rendelnek

(Elvileg nem gyartjak mar de nekem 6 eve ez van es probaltam 2 masik markat is de nem volt jo rgyik se)

Ha tul regi lenne a lencse bokne szurna a szemem nem?


Marciusban hordtam, 25 napot kb.

Elvileg 21ig szabadna

De en ugy tapasztaltam h 28-30 napig nem boki a szemem


Nem baj ha ilyen revi? Marciusban viseltem 25 napot utana tokban elraktam balt is jobbat is es felraktam a polcra


Venni nem tudok most rogton

Ezt a markat rendelniuk kell...


3.50 a bal szemem

2.75 a jobb


Egy db 2.75osom meg van (mult felevben maradt meg egy akkori dobozbol az tokre uj bontatlan)

De nem akarom beletenni a bal szemembe


Sztetek ez igy nem baj?

30 napig lehet viselni egy lencset nem?

Ha bokne a szemem csak akkor van baj nem?


24 eves lany vagyok



2018. máj. 27. 16:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert!
2018. máj. 27. 16:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jó

Felbontás után 30 napig jó a havi lencse

Dobd ki azt a vackot!

Kibírod pár napig szemüvegben, máskor meg gondoskodsz tartalékról, ha más nem napi lencsével.

Amúgy az alensa oldal 1 munkanap alatt kiszállít

2018. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!