Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől viszket a szemhéjam?

Mitől viszket a szemhéjam?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónapja a jobb szememnél a szemhéjam viszket, és amikor megkaparom, akkor piros lesz, picit feldagad azon a részen. Illetve pár nappal később elkezd a bőröm hámlani ott.nem mindig viszket, de van, hogy magától belekezd, és nem birom ki, hogy ne kapargassam. Sminket azon a részen nem használok, és nem cseréltem le azóta semmi terméket. Más tünetem nincs, nem könnyes a szemem, nem piros, csak a bőrfelülettel van a baj. Ha nem múlik el magától, gyerekorvos segíthet ebben?

17/L


2018. máj. 29. 10:35
 1/1 anonim válasza:

Szempillaspiralt sem hasznalsz? Esetleg attol is lehet,nekem is volt hogy viszketett töle..atvaltottam masikra es rendben volt.

Tehetsz ra szemviditofü tea borogatast..

Ha nem mulik mindenkeppen mutasd meg dokinak..

2018. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!