Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok így?

Miért látok így?

Figyelt kérdés

Ha felnèzek az ègre úszkáló kukacot látok ez általában 2 alakzatban jelenik meg! Állandóan csak egyet látok nem többet,nem nagyon érdekel de kezd zavarni.... Illetve ha felnèzek az ègre fekete pontot látok (többet is) de csak mikor koncentrálok a kukacra vagy az ègre akkor látom a külseje fekete, a belseje átlátszó a közepe pedig fekete, illetve csillagokat is látok össze vissza repkednek. A vérnyomásom 165/86 volt mikor állva mértèk a kórházba mert volt egy rosszullètem ami után ezek a szem hibák elő jöttek és ezen felül olyan mintha állandóan másnapos lennék.. Kórházba nem találtak semmit pszichológiai rendelőbe vissza várnak de nem hinném hogy pszichés... Valaki valami ötlet? (Ja és néha felvillanó dolgokat is látok illetve sötétebb "függöny szerű" dolgokat is de ezek pár másodperc alatt el is múlnak! Köszönöm!!

16/f



2018. jún. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A kukacok az üvegtest apró szakadásai, tulajdonképpen a saját sejtjeidet látod.
2018. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mitől szakadt meg? A szemorvos nem talált semmit.. És a többire nem tudsz esetleg választ?
2018. jún. 13. 21:13
 3/8 anonim válasza:
Szemnyomást mértek már nálad?
2018. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez teljesen normális. Mindenkinek van ilyen. Üvegtesti homálynak hívják, keress rá. Semmiféle szakadásról nincs szó, csak minden hülye itt osztja a nem létező eszét. A szemen lévő kis törmelékdarabok.
2018. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
*szemben lévő
2018. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyomásra nem èrzèkeny. Engem nem is a kukac zavar hanem inkább a felvillanó fènyek és a fekete fehér foltok vagy karikák. Ha beirjátok a Google ba hogy Visual Snow akkor és megneztek egy képet akkor látjátok hogy miről beszélek csak nem olyan intenzíven látom a pontokat! Köszi a válaszokat 😀
2018. jún. 14. 08:22
 7/8 anonim válasza:

Na. ez érdekes kérdés, nekem is volt problémám a felvillanó fényekkel és a fekete foltokkal.

Különösen ha a nyári melegben sokat kb. három négy kilométert sétáltam...

Amikor kimerült voltam, akkor jöttek elő ezek a tünetek. De én nem látok jól, valószínűleg a szemem erőlttettem meg.

2018. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a vernyomasomra is tippelek mert elég magas 165/85...gyogyszert nem adtak rá mert pszichés az oka szerintük így majd megyek pszichológushoz mert állandó tompaságot is érzek mintha másnapos lennék. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. jún. 21. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!