Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a tapasztalatotok a lézeres...

Mi a tapasztalatotok a lézeres szemműtétre? És honnan tudhatom, hogy megfelelhetek-e rá?

Figyelt kérdés
+4,00-s szemüveg kell mindkét szememre, félek, hogy ez már nagyon erős, és nem tudnak megműteni, ugyanis szemtengelyferdülésem van. :( Mi a véleményetek róla? Veszélyes ez a műtét?

2018. jún. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemész szakorvost kellene megkérdezned, aki téged megvizsgál és utána rád vonatkozóan megmondja a hiteles információkat. Én ismerek olyat, akinek -7-es szemüveg kellett, és neki megműtötték a szemét, minden rendben ment.
2018. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkell menni szemészetre és ott akármilyen hihetetlen megfogják neked mondani hogy alkalmas vagy e rá ugyanis ott fognakmegvizsgálni. Apámnak és tesómnak megcsinálták és jól látnak. Anyám egyik szeme tompalátó így neki nem csinálták meg. Nem tudom a szemtengely ferdülés akadály e.
2018. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mennyibe kerül ez a műtét?
2018. jún. 16. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Google nem működik nálad? Minden klinika oldalán kint vannak az árak. Ne legyél már életképtelen...
2018. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden oldal mást mutat, nem bízok benne. Az egyik 100.000 a másik 200.000 és nem tudom melyik, szemészetre pedig augusztusba megyek. De majd akkor az orvostól megkérdezem.
2018. jún. 17. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert nem egyforma árakon dolgoznak. A kenyér sem ugyanannyi mindenhol... Atyaisten, logika lvl 9
2018. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Aztaku rva :D
2018. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
# 6 Gondolom nem a te szemedet kell megműtetni, de ezt meg is értem.. Nem szeretnék 100.000 ft-ot az ablakon kidobni a nagy semmiért.
2018. jún. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!