Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi értelme van a színtévesztő...

Mi értelme van a színtévesztő szemüvegnek?

Figyelt kérdés

Vörös zöld színtévesztő vagyok.

Volt rajtam egy ilyen szemüveg,de alig láttam benne valamit.Az egész világ pirosnak látszik benne,a zöld viszont hófehérnek.A babos könyvben ki tudok olvasni a számokat vele,mivel világító fehér a zöld.De semmi más színt nem látok vele.Mindent pirosnak látok bent,kivéve a zöldet,ami fehér.De ugyan úgy piros a kék,a barna,a sárga,minden.Egy piros lencséjű szemüveg,piros bent minden,ráadásul alig rátok ki rajz,mert sötétebb egy napszemüvegnél.Szóval minden színt sokkal jobban látok nélküle mint vele.Még a zöldet sem zöldnek látom ebben a szemüvegben.

Mi értelme van?Miért ad ezért valaki 100 ezreket?Egy nagy átverés az egész,ráadásul még a színeket sem lehet látni benne.Meg sehol nem fofadják el alkalmasságin,ha valahol mégis,inkább jobb ha fel se vesszük,mert több kárt csinál,mint hasznot



2018. jún. 30. 00:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Mit mondott Dr. Ábrahám vagy Dr Wenzel amikor a vizsgálat végén ezt közölted velük?
2018. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Apa egyik munkatársának szemüvegét próbáltam fel.

Ez az egész csak átverés,pénzlehúzás.Ha nekem lenne 1,kidobnám a kukába,az árát meg visszakövetelném

2018. jún. 30. 13:21
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Mi köze van az egyik munkatársának a szemüvegének a te szemedhez???
2018. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Úgy hogy mondta,hogy próbàljam fel.

Miért,te mit látsz benne és hol tudod használni ezt a szart?

Kezdjük ott,hogy ki se mennék az utcára piros lencséjű szemüvegben.Nem vagyok én bohóc

2018. jún. 30. 13:55
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Most színtévesztő vagy, vagy színvak? Mert nagyon nem mindegy.
2018. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Végigcsinálta a vizsgálatot, és azt mondta, az övé jó lesz?
2018. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Színtévesztő.

Miért,mégis mit akarnál látni egy piros lencséjű szemüvegben?A sárgár sem tudom benne megkülönböztetni a fehértől.

De legalább jól el tudom különíteni a zöldet a pirostól,igaz semmi mást nem tudok..

Mondj 1 darab helyet,ahova fel tudom venni vagy ahol használni tudnám,ha már olyan nagy pártolója vagy ennek a hülyeségnek!

Kamu,pénzlehúzás,átverés az egész.

2018. jún. 30. 21:41
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen szemüvegem, de voltam ilyen vizsgálaton, és kipróbáltam kb 10 percig egy ilyen szemüveget. De abban olyan színű lencse volt, ami az én szememhez való a vizsgálat alapján. Nagyon meglepődtem, mert első felvételre enyhén nekem is pirosasabb lett minden, de közben kiszínesedett a világ. Minden szín sokkal élénkebb lett, nagyon jó volt vele nézelődni, alig akartam visszaadni. :) A pöttyös könyvet csont nélkül végigolvastam, nélküle pedig van vagy 6 ábra amit nem látok rendesen.


Fontos hogy olyan szemüveget próbálj, ami a te színtévesztésed mértékéhez igazodik. Különben nem lesz jó.

2018. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

És mi a francit csináljak vele?

Alkalmasságin nem fogadják el.Vörös-zöld színtévesztő vagyok,mègis messziről meglátom a zöld levelek közt a piros cseresznyét.Mit látnék vele színesebben?A pöttyös könyvet meg sehol sem kell olvasnom

2018. júl. 1. 00:10
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hülyeségeket beszélsz, hogy az már fáj.


Ha valakinek rossz a szeme, és felvesz véletlenszerűen egy szemüveget, azzal máris jól fog látni?


Mindenkinek a szemére igazítják a szemüvegeket!

2018. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!