Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse okozhat ilyet?

Kontaktlencse okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete kaptam meg a kontaktlencseimet. iWear Oxygen tipusuak, hozza valo folyadekot is vettem , meg ezazamaz. Eddig nem volt semmi problema, ma viszont a bal szememmel neha kicsit homalyosabban latok, megigazitottam mindent megtettem, aztan mostmar (gondolom a sok cseszegetestol) a belso szemzug faj egy picit. Mukonnyet tettem be . Letezik, hogy a szamitogepes munkara annyira nem jo?



2018. júl. 13. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen típusú kontaklencsét használok. Lehet hogy azért ilyen, mert ahogy igazgattad, meg gondolom tisztítottad, akkor keletkezett rajta egy kis repedés, vagy szakadás. Szerintem ellenőrizd le alaposan, nekem is volt ilyen, és akkor ez volt a probléma.
2018. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Momentan meloban vagyok 5ig de otthon ez lesz az elso dolgom :)
2018. júl. 13. 13:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt nalam a folyadek meg a tartoja se de szarazon (kezfertotlenites utan termeszetesen) kivettem meg visszatettem, ugy fest csk rosszul volt berakva :) most nem homaly :)
2018. júl. 13. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha számítógépes munkát végzel, jobb a szemüveg, ugyanis a kontaktlencse a szemedben van és ha nem pislogsz eleget stb, mereven nézed a képernyőt, nagyon kényelmetlen lehet a lencse miatt, szúrhat a szemed. Valamint a lencsét nem javasolt egész nap hordani, tehát gondolom ha hazaérsz váltasz szemüvegre, nem? Én is hordtam lencsét, és egy idő után nagyon kellemetlen, alig vártam, hogy hazaessek és kivegyem.
2018. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!